Montowania Kreatywna. Mariusz Łęcki

Datapiątek, 13 lipca 2018, godz. 21:30

MiejsceTaras przed OCK

Mariusz Łęcki, uczestnik programu Discovery Channel. „Ekspedycja - odkrywcy drugiej natury”, został wyłoniony z ogólnopolskiego castingu, do którego startowało kilka tysięcy chętnych. Przeszedł pierwszy etap rekrutacji i znalazł się w Bieszczadach, gdzie pod okiem ekspertów - psycholog Ingi Nowak-Duszy i byłego żołnierza GROM-u Navala – wziął udział w szkoleniu ze sztuki przetrwania. W Bieszczadach, Mariusz okazał się jednym z lepszych uczestników programu i przeszedł selekcję do finału na bezludną wyspę.

„Wszystko zaczęło się od reklamy w telewizji. Sceptycznie nastawiony postanowiłem zawalczyć o swoje marzenia. I tak kolejne etapy zgłoszenia, selekcja w Bieszczadach i wymarzony wyjazd na bezludną wyspę Lubang na Filipinach, położoną na Morzu Południowochińskim. Wiele problemów po drodze. Musiałem zmierzyć się z samym sobą, tęsknotą za rodziną i podjętym wyzwaniem. Do tego magia kręcenia programów telewizyjnych. Zapierające dech w piersiach krajobrazy. Jedyna taka szansa na sto. Zapraszam na moją wyprawę życia „Ekspedycja odkrywcy drugiej natury.” - mówi Mariusz Łęcki.

Ostrowski Globtroter, pozostał na bezludnej wyspie 12 dni w ekstremalnych warunkach, bez udogodnień do życia. Musiał zbudować schronienie, zdobyć pożywienie, by przeżyć w tropikalnych warunkach.

„Ciesze się, że udało mi się spotkać z Mariuszem i zaprosić go na prezentację. To bardzo interesująca postać, pełna energii, uśmiechu i pozytywnego nastawienia do świata. Życie na bezludnej wyspie w ekstremalnych warunkach to wyzwanie, a co dopiero żyć kilka dni pod okiem kamer. Produkcje telewizyjne rządzą się swoimi prawami. Na wakacje chciałam zmienić formułę spotkania. Historia udziału w programie telewizyjnym Discovery Channel świetnie się do tego wpisała. Do tego spotkanie odbędzie się na Letni Taras OCK, trzymajcie kciuki, żeby pogoda była cudna.” - mówi Agnieszka Janowska/Montownia Kreatywna.

Śladami Ostrowskich Globtroterów to cykl spotkań podróżniczych organizowanych przez Agnieszkę Janowską/Montownie Kreatywną, odbywających się raz w miesiącu od 2012 roku. Bohaterami spotkań są ludzie z sąsiedztwa, pełnij pasji i miłości do poznawania Świata. Razem z nimi mieliśmy okazję być w najodleglejszych zakątkach Ziemi. Przemierzaliśmy bezdroża Syberii, zdobywaliśmy góry Tien Szan’u, pływaliśmy Batorym po Atlantyku, zwiedzaliśmy wyspę Hokkaido, w Afryce fotografowaliśmy pingwiny, a na Rapa Nui oglądaliśmy zaćmienie słońca. Prelekcje przez lata, zgromadziły ponad pięć tysięcy gości, a zainteresowanie nimi ciągle rośnie.

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.