19.OFTeN. Uśpieni

Dataczwartek, 17 maja 2018, godz. 21:30

Psychoteatr / Wrocław

tekst: Angelika Pytel i Sebastian Zakrzewski
reżyseria i choreografia: Angelika Pytel
muzyka: Violet Ultra – Paweł Rychert
obsada: Angelika Pytel, Diana Kozłowska, Magdalena Milecka, Joanna Oczkowska
premiera: 01.07.2017 r.

Autorski spektakl PSYCHOTEATRU opowiedziany językiem teatru fizycznego z muzyką Violet Ultra.
Otoczeni przez lustra, w których nie możemy się zobaczyć śnimy swoje wyobrażenie. Zawieszeni pomiędzy złudzeniem, a realnością codziennie staramy się stawiać krok za krokiem. Lustra są wszędzie. Prześwietlają nas. Śmieją się. Znają nasze myśli na pamięć. Przerażeni wydobywamy z siebie krzyk. Lustra pękają. Nasze odbicie rozpada się. Tracimy równowagę. Zamykamy oczy. Spadamy.
Psychoteatr został założony w 2014 roku we Wrocławiu przez aktorkę Angelikę Pytel (absolwentkę PWST w Krakowie, Filia we Wrocławiu) i filmowca Sebastiana Zakrzewskiego. Powstał z potrzeby wypowiadania się na tematy ważne i dotykające.
Tworzymy sztukę ukazując ciało aktora/tancerza jako naczelny punkt, z którego wyzwalają się pozostałe środki wyrazu scenicznego: głos, interpretacja, ekspresja, improwizacja. Wydobywamy potencjał drzemiący w człowieku, podkreślając dzięki temu jego niepowtarzalność. Intensywnie pracujemy na emocjach oraz relacjach międzyludzkich.

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.