Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów

Datasobota, 7 kwietnia 2018, godz. 22:00

MiejsceMała Scena

Zapraszamy na koncert Laureata ubiegłorocznej, 30. edycji Międzynarodowego Przeglądu Wszyscy Śpiewamy na Rockowo.

Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów to młody zespół, który niejednokrotnie sprawdził się w sytuacjach klubowych oraz estradowych jako doskonały „rozgrzewacz” publiczności. To wszystko dzięki soczystym gitarom i pulsującemu groove’owi sekcji rytmicznej wzbogaconym o nietuzinkową charyzmę wokalisty i oryginalne, dowcipne, niekiedy wręcz ironiczne teksty, obok których nie można przejść obojętnie. Zespół jest lekkim i nieszablonowym tworem na polskiej scenie muzycznej, który bawi się różnymi formami muzycznymi.
Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów powstał w 2015 roku. Prawie natychmiast nagrał krótką, cztero - utworową EP-kę, a pod koniec 2017 odbył sesję nagraniową , podczas której zarejestrował kolejne utwory. W połowie 2018, nakładem kilkuset sztuk ukaże się pierwszy album EDPB.

Zespół Egzotyczny Dandys Paryskich Bulwarów tworzą:
DOMINIK SYGNAROWICZ - wokalista, tekściarz, specjalista do spraw egzotyki stosowanej. Nierzetelny i okazjonalnie szarmancki student buchalterii pozbawiony wyczucia czasu, ale nie poczucia humoru.
ŁUKASZ KOŁCZ - basista, teoretyk dandysizmu. Porywczy wielbiciel kawy i niepoprawny dowcipniś, który potrafi tak wykręcić lewą dłoń, że ma jak prawą.
MARCIN BOGACZ - perkusista, stały bywalec paryskich zakamarków. Czarujący, blondwłosy krzewiciel optymizmu o wiele obiecującej powierzchni użytkowej ciała i porcelanowej cerze.
SEBASTIAN LECHOWICZ - gitarzysta, raz zasnął na bulwarach.
Wszechstronnie uzdolniony amator dobrze rozumianego szaleństwa o przenikliwym umyśle i zamiłowaniu do rzeczy uszeregowanych alfabetycznie.

wstęp wolny

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.