Montownia Kreatywna. Danuta i Marek Jankowiak

Datapiątek, 24 listopada 2017, godz. 20:00

MiejsceMała Scena

Tym razem gościem moich spotkań będą Danuta i Marek Jankowiak, prawdziwe wilki morskie, żyjące miłością do żeglowania. Dla których niestraszne są wichry i burze, a każde starcie z przeszkodami to wyzwanie. Którzy okazję świętowania dziesięciu lat polski w Uni Europejskiej przypieczętowali cudownym rejsem.
Szykujcie, więc dobrą energię i słońce w kieszeń. Wypływamy
(Aga)

"Zapraszamy na pokład jachtu "Lupus". Opowiemy o rejsie z Nowej Soli do Nakła nad Notecią przez Niemcy, Holandię, Belgię, Francję, Szwajcarię i Luksemburg. Rejs trwał trzy lata (2014 - 2016) w czasie których na łodzi spędziliśmy 192 dni, przepłynęliśmy 4934 km, pokonaliśmy 622 śluzy, 7 tuneli i 2 pochylnie.
Jachtem podróżuje się wolno, jest więc czas wszystkiemu dokładnie się przyjrzeć i odpocząć od świata pędzącego na złamanie karku, uświadamiając sobie jednocześnie, że prawdziwe życie toczy się na prowincji a wielkie europejskie miasta są tylko wyspami na morzu spokoju. Właśnie o żegludze między tymi wyspami i przygodach, które nas spotkały opowiemy. Powiemy też kilka słów o tegorocznym rejsie Norwegia - Polska naszą "nową" 38 letnią łodzią motorową.” - mówią Danuta i Marek Jankowiak.

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.