WIELKI KONCERT NOWOROCZNY

Datapiątek, 5 stycznia 2018, godz. 19:00

MiejsceDuża Scena

Tradycyjnie juz o tej porze mamy przyjemnośc zaprosić Państwa na WIELKI KONCERT NOWOROCZNY, który w tym roku zyska szczególną oprawę. 

GRANDE AMORE LEONVOCI SYMFONICZNIE to koncertowa gala, podczas której czterech utalentowanych młodych wokalistów wykona w asyście Orkiestry Filharmonii Tarnopolskiej największe światowe przeboje arii operowych i musicalowych oraz najpiękniejsze utwory z repertuaru Andrea Bocelli, Canadian Tenors i grupy Il Divo.
Kwartet LEONVOCI to obecnie jedna z najlepszych grup tenorowych na świecie. Repertuar powstał na kanwie najpiękniejszych arii i piosenek zarówno opery jak i pop kultury.  Młodzi, znakomici wokaliści nie mają sobie równych. Grupa posiada w swoim repertuarze największe światowe przeboje w doskonałym opracowaniu na cztery głosy męskie. Każdy ich koncert jest świętem muzyki wokalnej a publiczność uwielbia ich miły i estetyczny wizerunek.
Śpiewakom towarzyszyć będzie Orkiestra Filharmonii Tarnopolskiej pod kierownictwem Mirosława Krilla.
Wykonawcy:
Nazar Tatshyshyn - tenor
Roman Chava - tenor
Ihor Radvanskyi - tenor
Andriy Stetshkyi - baryton
Mirosław Krill – dyrygent
Woytek Mrozek – producent / dyrygent


Rezerwacja biltów w cenie 120 zł w kasie OCK od 2 listopada 2017, sprzedaż od 2 stycznia 2018
 

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.