6. Mazel Tov Festival. Kimba Kerner LANTUCHY

Dataczwartek, 15 listopada 2018, godz. 00:00

MiejsceForum Synagoga

Urodziłam się w Filadelfii, w stanie Pensylwania i ukończyłam Szkołę Artystyczną (Parsons School of Design) w Nowym Jorku. Obecnie przygotowuję się do doktoratu w Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, łącząc tradycyjny druk z ceramiką.

Wypełnione opowieściami i przygodami dzieciństwo było tym okresem mojego życia, który najbardziej wpłynął na moją twórczość. To dzięki bajkom zainteresowałam się połączeniem ludzkiej duchowości, kształtowanej kulturami świata. To, co znalazłam pośród nich, to szacunek do życiowej energii natury, a także głębokie przekonanie, że jesteśmy połączeni ze wszystkim, co nas otacza.

Moja sztuka jest odniesieniem do głęboko zakorzenionej zdolności do poświęcenia, którą kiedyś otrzymaliśmy jako gatunek, jak też do moich własnych psychologicznych doświadczeń.
Każda pojedyncza część mojej twórczości zawiera szczególną historię, która ujawnia się widzowi warstwa po warstwie, tak jak powolne przywoływanie wspomnień.

 

 

Wystawa od 15 listopada 2018 do 31 stycznia 2019

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.