Montownia kreatywna. Witold Chołast

Datapiątek, 28 września 2018, godz. 20:00

MiejsceMała Scena

„Rejs dookoła świata, pod żaglami, na własnym jachcie , to było zawsze moje marzenie. Aby tego dokonać potrzeba około dwóch lat, dwóch lat w czasie których zostawiamy sprawy lądowe, opuszczamy rodzinę, żonę i dzieci. Na taką cenę za realizację marzeń nie chciałem się godzić.
Dlatego powstał pomysł na etapowy rejs dookoła świata. Rejs w czasie którego co roku, przemieszczamy się dalej na zachód, gdzie razem z rodziną i przyjaciółmi żeglujemy po najpiękniejszych żeglarskich akwenach, leżących na trasie klasycznego rejsu, ze wschodu na zachód przez kanał Panamski. Nasz rejs rozpoczynamy od zakupu w Pireusie, jachtu żaglowego typu Bawaria 38. Przez pierwsze dwa sezony żeglarskie poznajemy uroki wysp greckich.
Kolejne etapy żeglarskiej włóczęgi wiodły przez Sycylię, Maltę, Sardynię , Korsykę, Baleary, Gibraltar, wyspy Kanaryjskie. Z Kanarów dłuższy przelot, 21 dni bez zawijania do portu, na drugą stronę wielkiej wody, na Martynikę. Gdzie właśnie rozpoczynamy eksplorację morza Karaibskiego. A za kilka lat dalej na zachód. Zapraszam na rejs.” - mówi Witold Chołast.

 

Wstęp wolny

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.