Bajkowo bez końca. Bez prądu

Datapiątek, 22 września 2017, godz. 18:00

MiejsceDuża Scena

Koncert BEZ PRĄDU. BAJKOWO BEZ KOŃCA jest swoistym widowiskiem muzycznym, przedstawionym w formie autorskiej bajki z muzyką na żywo.
Koncert miał już swoją premierę 31 maja i zdobył ogromną sympatię widzów, toteż na wyraźne życzenie publiczności kilka dni później został powtórzony, a sala wypełniona była po brzegi.
Inspirację do koncertu stanowiły takie bajki jak: "Mustang z dzikiej doliny", "Trole, "Zwierzogród", "Mój brat niedźwiedź" czy też "Król Lew". W nietuzinkowych aranżacjach i wykonania znanych i lubianych utworów z bajek usłyszeć będzie można większość wokalistów z Pracowni Wokalnej OCK, którzy na czas koncertu stworzą jeden wielki chór bez względu na wiek i doświadczenie.
Wokaliści zapewniają niezapomniane doznania artystyczne, moc emocji, oraz wiele pozytywnych wrażeń.bilety: 10 zł (dostępne w kasie OCK i na www.kultura.pax.pl)

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.