Pracownie OCK 2017 / 2018

NOWE PRACOWNIE:
>>>FOTOGRAFICZNA
a w niej m.in.:
z aparatem za pan brat
co z czym i dlaczego tak
tajniki kompozycji i nie tylko
programy do edycji czyli level RAW
postprodukcja
o tym jak „wywołać” cyfrowe zdjęcie
ćwiczenia praktyczne
zajęcia w plenerze
poszerzenie horyzontów,
spotkania z fotografami,
odwiedzanie wystaw i galerii
instruktor: Andrzej Staszok

>>>FILMOWA
a w niej m.in.:
filmowe zajęcia łączące teorię z praktyką
formuła weekendowa / raz w miesiącu
praca nad własnym projektem filmowym
od pomysłu do realizacji
co to jest scenariusz i jak go dobrze napisać
ćwiczenia z zakresu sztuki operatorskiej
montaż kluczem do udanego filmu
elementy pracy z aktorem
reżyseria w praktyce
formy filmowe i formaty telewizyjne
goście specjalni
projekcje i dyskusje
instruktor: Jarosław Wszędybył

 



>>> PRACOWNIE PLASTYCZNE
-ARTYSTYCZNY WEHIKUŁ / 6-8 lat / instruktor: Anna Wikło
-SZTUKA W BUDOWIE / 9-11 lat / instruktor: Anna Wikło
-ARTREPUBLIKA / 12 - 16 lat / instruktor: Anna Wikło
spotkanie organizacyjne CZ / 14 września / 17:00

-W BARW KRĘGU młodzieżowa grupa plastyczna / młodzież / instruktor: Barbara Zabłocka
spotkanie organizacyjne CZ / 28 września / 17:00

-PASSE PARTOUT / dorośli / instruktor: Jerzy Wiśniewski / środy / 17:30


>>>PRACOWNIE MUZYCZNE
-STUDIO WOKALNE / instruktor: Natalia Janowska
spotkanie organizacyjne PT / 15 września / 18:00 /

-STUDIO WOKALNE  / chórek / instruktor: Paula Pływaczyk
spotkanie organizacyjne PT / 15 września / 18:00 /

-OSTROWSKA ORKIESTRA KONCERTOWA / dyrygent:  Marian Sikorski / wtorki i piątki / 18.00
-CHÓR MĘSKI „ECHO” / dyrygent: prof. Andrzej Ryłko / czwartki / 17.30 /
-KLUB SENIOROW CHÓRU MĘSKIEGO „ECHO” / dyrygent: Magdalena Nowicka / środy / 17.00
-STOWARZYSZENIE ŚPIEWACZE „LIRA” / dyrygent: Jadwiga Smok / wtorki / 14:00

>>>PRACOWNIE TEATRALNE
-TEATR TAŃCA „STWORZENIA” / młodzież / instruktor: Katarzyna Zaremba / soboty / 10:00
-SCENA DRAMATYCZNA / instruktor: Piotr Szczepaniak / soboty / 10:00
-NASZ TEATR / dorośli / instruktor: Wielisława Dankiewicz-Czajka
spotkanie organizacyjne CZW / 14 września / 17.30

>>>PRACOWNIE FILMOWE
-DYSKUSYJNY KLUB FILMOWY / prowadząca: Ewa Smolińska / poniedziałki / 19:00
-FILMOWY KLUB SENIORA / prowadząca: Ewa Smolińska / ostatni poniedziałek miesiąca / 16:30

>>>INNE
FILATELIŚCI / NUMIZMATYCY
prowadzący: Marian Berkowski / Jerzy Sówka / wtorki / 17:00
KLUB SENIORA „ZŁOTY WIEK” / prezes: Emila Markiewicz / środy / 14:00
OSTROWSKIE TOWARZYSTWO GENEALOGICZNE / prezes: Marian F. Nowak / pierwszy i trzeci czwartek miesiąca / 17:00

Forum Synagoga Kino Komeda Nasz profil na facebooku Nasze konto na youtube Wirtualna wycieczka

Partnerzy

Jeżeli chcesz otrzymywać maile z informacjami o bieżącej działalności i zaproszenia na organizowane przez nas przedsięwzięcia, zasubskrybuj newslettera podając poniżej swój adres e-mail.